Oficialais sistēmu integrators LENZE Latvijā.
Oficialais partnieris RLS Baltijā.
+371 26 44 21 67

  Atsauksmju forma

  Contact us

  Your message has been sent sucessfully

  Absolūtie enkoderi

  LA11 Absolūtā magnētiskā kodētāja sistēma

  pdfLA11 Absolūtā magnētiskā kodētāja sistēma.

  LA11 ir absolūta magnētiskā lineārā kodētāja sistēma, kas paredzēta izmantošanai kustības vadības jomā kā pozīcijas un ātruma vadības cilpas atgriezeniskās saites elements. Kodētāja sistēma ir ļoti uzticama, pateicoties bezkontakta absolūtā mērījuma principam, iebūvētiem drošības algoritmiem un izmantotajiem augstas kvalitātes materiāliem / komponentiem.
  Mērīšanas standarts ir magnētiska skala, kas sastāv no nerūsējošā tērauda substrāta ar elasto-ferīta slāni. Elasto-ferīta slānis tiek magnetizēts pa diviem ceļiem. Inkrementālo sliežu ceļu magnetizē 2 mm gari (pārmaiņus dienvidu un ziemeļu) stabi, un absolūto sliežu ceļu magnetizē ar pseidodominālu bināru secību (PRBS) ar absolūtu kodu ar 13 bitu garumu. Elasto-ferīta slānis ir izturīgs pret ķīmiskajām vielām, kuras parasti sastop rūpniecībā.
  Nolasīšanas galviņā ietilpst zāles sensora bloki PRBS sliežu nolasīšanai, AMR sensors pakāpeniskas sliežu nolasīšanai, elektroniskā interpolācija un lietotāja loģika. Hallas masīvu un interpolatoru dati tiek apstrādāti iekšējā MCU, izmantojot īpašus algoritmus, lai noteiktu absolūto pozīciju.
  Elektronikas dizains nodrošina īsu reakcijas un atkopšanas laiku. Diagnostikas informācija ir pieejama, izmantojot seriālo komunikāciju un statusa gaismas diodi.
  Lietojumprogrammām, kurām nepieciešama AS skalas viegli noņemšana, lūdzu, ņemiet vērā TRS sliežu ceļu sistēmu.

   
  LINACE ™ LINEAR ABSOLŪTA LINEĀRĀS JŪSAS Sensors

  pdfLINACE ™ LINEAR ABSOLŪTA LINEĀRĀS JŪSAS Sensors.

  LinACE ™ ir ārkārtīgi izturīga absolūta lineāra cilindriska kodētāja sistēma, kas paredzēta integrēšanai hidrauliskos, pneimatiskos un elektromehāniskos izpildmehānismos kā atgriezeniskās saites elements slēgtas cilpas stāvokļa / ātruma lietojumiem.
  Absolūto pozīciju (akumulatora dublējums nav nepieciešams) var nodrošināt izejas diapazonā (BiSS, SSI, PWM un sērijas RS422) ar izvelējamo izšķirtspēju diapazonā līdz 0,5 μm ar ātrumu līdz 5 m / s. Kodētāja vārpsta ir necaurlaidīga ārējiem magnētiskajiem laukiem un var griezties, virzoties uz priekšu un atpakaļ, nezaudējot pozīciju. Kodētāja nolasīšanas galva darbojas no -30 ° C līdz 85 ° C.
  Kodētāja modulis ir pieejams OEM lietojumprogrammām. Nolasāmās galvas korpuss, vārpstas diametri un vārpstas gala stiprināšanas caurumi ir pielāgojami.

  © 2006 - 2020 Lense-Service. All Rights Reserved.
  Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.